Úvod  -> Farmářské trhy v Jihomoravském kraji  ->  Farmářské trhy v Brně

Farmářské trhy- srpen 2020- Brno Líšeň

15.8.2020

ulice Jírova, nad podzemní částí tramvaje, Brno Líšeň


Popis akce Farmářské trhy- srpen 2020- Brno Líšeň

Tržnice v pomyslném centru Líšně plná voňavých, čerst­vých a chuťově výrazných lahůdek a lokálních specialit se již stala realitou. Městská část Brno-Líšeň se rozhodla obnovit tradici líšeňských trhů. V minulém roce si trhy získaly svoje stálé příznivce.


Cílem bylo nabídnout Vám poctivé potraviny. Na­bídli jsme Vám produkty se značkou „Regionální potravina“ Jihomoravského kraje, garantované BIO produkty, kvalitní maso od moravských statkářů, poctivé uzeniny a klobásy vy­robené pouze z masa, čerstvé ryby z moravských řek, kvalit­ní farmářské sýry, chleba a pečivo z obilí, které vyrostlo na našich polích. „Domácí“ vejce z podestýlky, sezónní mo­ravskou zeleninu a ovoce, čerstvé bylinky a koření, marmelá­dy, džemy, mošty, med a spoustu dalšího.

Přijďte společně s námi i v roce 2020 podpořit farmáře z českých zemí a vychutnat si kvalitní české potraviny. Atmosféru některých trhů doplní také kulturní program.
Jste srdečně zváni.ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.brno-lisen.cz/farmarske-trhy/s45

Farmářské trhy- srpen 2020- Brno Líšeň -ulice Jírova, nad podzemní částí tramvaje, Brno Líšeň

Zaslat odkaz na kulturní akci Farmářské trhy- srpen 2020- Brno Líšeň -ulice Jírova, nad podzemní částí tramvaje, Brno Líšeň na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?